Promotiedivisie team

Team HS1

TEAM

UBALL heeft een team dat in de hoogste amateurcompetitie van Nederland strijd. Aan het eind van het seizoen spelen de vier beste teams in de Final Four, om zo uit te maken wie zich amateurkampioen van Nederland mag noemen.

Volg ons Heren1-team ook op Instagram.

DE STAND In de competitie

TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Dreamfields Dolphins MSE 11730312
2CobraNova MSE 11728228
3Sportiff Company Grasshoppers MSE 11728211
4Lokomotief MSE 11724194
5MSV/Zeemacht MSE 1162029
6Uitsmijters MSE 1172028
7Almere Pioneers MSE 11612-109
8UBALL MSE 1158-135
9Harlemlakers MSE 1168-246
10De Groene Uilen MSE 1178-102
11B.C. Virtus MSE 1166-149
12BS Leiden MSE 1 MSE 1176-261

WEDSTRIJDEN & UITSLAGEN

DatumThuisUitUitslag
14-09-2019UBALL MSE 1CobraNova MSE 170 - 79
21-09-2019BS Leiden MSE 1 MSE 1UBALL MSE 168 - 74
28-09-2019UBALL MSE 1De Groene Uilen MSE 169 - 74
12-10-2019UBALL MSE 1MSV/Zeemacht MSE 177 - 95
02-11-2019Dreamfields Dolphins MSE 1UBALL MSE 188 - 77
09-11-2019UBALL MSE 1Lokomotief MSE 152 - 104
23-11-2019Sportiff Company Grasshoppers MSE 1UBALL MSE 189 - 75
07-12-2019UBALL MSE 1Uitsmijters MSE 167 - 86
14-12-2019Harlemlakers MSE 1UBALL MSE 167 - 74
21-12-2019B.C. Virtus MSE 1UBALL MSE 192 - 78
11-01-2020CobraNova MSE 1UBALL MSE 177 - 67
18-01-2020UBALL MSE 1BS Leiden MSE 1 MSE 172 - 56
25-01-2020De Groene Uilen MSE 1UBALL MSE 177 - 72
01-02-2020UBALL MSE 1B.C. Virtus MSE 177 - 75
15-02-2020UBALL MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 168 - 77
07-03-2020Lokomotief MSE 1UBALL MSE 10 - 0
15-03-2020Almere Pioneers MSE 1UBALL MSE 10 - 0
21-03-2020UBALL MSE 1Sportiff Company Grasshoppers MSE 10 - 0
28-03-2020Uitsmijters MSE 1UBALL MSE 10 - 0
04-04-2020UBALL MSE 1Harlemlakers MSE 10 - 0
30-06-2020UBALL MSE 1Almere Pioneers MSE 10 - 0
30-06-2020MSV/Zeemacht MSE 1UBALL MSE 10 - 0

TEAM

Imme van der Brug

Imme van der Brug

Mor Fall

Mor Fall

Reece Kaye

Reece Kay

Ryan van Russel

Ryan van Russel

Frank Schaftenaar

Frank Schaftenaar

Daan Smith

Daan Smith

Jorne Snabilie

Jorne Snabilie

Jeffrey Schelvis

Jeffrey Schelvis

Jitze ter Haar

Jitze ter Haar

Jonas Smits

Jonas Smits

Kay Steehouwer

Kay Steehouwer

Roy van Tetering

Roy van Tetering

COACHES

Andre Bout

Andre Bout (headcoach)

Boaz Welkers

Boaz Welkers (assistent coach)

NIEUWS